BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-03-08 12:19

vyrų ir gėlių santykiai

Į komentarus

Šiandien tokia diena, kai vyrai nedovanoja gėlių. Tiesa, pilnas miestas tulpėtų vaikinų, bet kažkodėl jie visi eina ne pas mus. Tai kur jie eina?

Iš mane keistai apėmusio kokio tai antropologinio smalsumo, pasidariau mažą tyrimėlį draugų tarpe ir supratau, kad mano nuojautos tvirtinasi baisuliniu greičiu - vos viena kita dama prisipažino, kad gėlių gauna. Ne kovo 8 proga, bet apskritai.

Aš gyvenu tarp vyrų, kurie dar prisimena kramtomą gumą „paršiukas čiukas” ir rankoje ilgai tirpdomą mandariną, nes mama davė tik vieną Kalėdų proga. Taip pat visi prisimenam atsitikusią laimę augti besimėgaujant iškovotos nepriklausomybės gėrybėmis. Paaugliai džiaugėsi turguose atsirandančiais sintetiniais šortais su ryškiomis palmėmis, vaikščiojo su šliopkėm, nužiūrinėjo laibas gazelių kojas, aptemptas blizgiomis, odą marinuojančiomis tympomis, ir jautėsi laisvi. Tada gazelės gaudavo gėlių, o šliopkėmis pasidabinę jaunuoliai suprato, kad tos gėlės turi labai didelę galią. Vėliau dalis išvažiavo studijuoti į universitetus, juos baigę sulindo į ofisus, gauna geras algas, vedė savo gazeles ir su jomis važiuoja atostogauti į Egiptą. Pasitobulinę nuo šliopkių iki visai padorių išsilavinusių europiečių suprato, kad jie yra laisvi žmonės rinktis. Vienas iš pasirinkimų - nedovanoti moterims gėlių. Žinoma, toli gražu ne visi, bet mane tikrai glumina, kiek daug aš tokių vyrų žinau. Tuo tarpu gazelės koja kojon puolė studijuoti, uždirbti ne ką mažiau ir demonstruoti savo nepriklausomybę bei stiprybę. Galų gale gaunasi taip, kad moters dienos proga daugiausia sveikinimų moterys pažeria vienos kitoms.

Tuo tarpu vyrai kraupsta išgirdę kovo 8 ir sako, kad šitokia bjauria, primenančia Tarybų Lietuvą ir sveriamą sviestą, proga savo brangiausių moterų nesveikins. Dėl Dievo meilės, vyrai, ar tikrai nuoširdžiai tikite, kad kovo 8 dieną, moteris gavusi iš jūsų rankų tulpę mintyse pirmiausiai pagalvos: košmaras, kiaule tu!!!!! Įdomioji dalis ta, kad vyras neklausia ar pačias moteris kovo 8, kaip tarybinė liekana žeidžia, o patys joms primeta, kad šventė baisi, todėl dėmesio rodyti negalima. Kita vertus, viešojoj erdvėj pilna labai motyvuotų vyrų pasisakymų kodėl kovo 8 yra baisi, atgyvenusi šventė ir kaip vyrai eidavo girti su nulūžusiom tulpėm pas savo damas (pridėdami, kad saviškėms gėlių tikrai nedovanos). Labai nuosekliai ieškojau ir neradau nė vieno tokio moters pasisakymo.

Vyrai turi labai stiprų argumentą, kad gėles galima dovanoti kasdieną, nebūtina laukti jokių progų. Taigi, kuris iš jūsų gėles dovanojate tą “kasdieną”? O bent kartą per mėnesį be progos? Na gerai, ką aš čia - bent kartą per metus be jokios progos?

Valentino diena netinka, nes komercija, kovo 8 netinka, nes įsitikinimai, Kalėdos netinka, Velykos netinka, Mindaugo karūnavimo diena irgi netinka (nes ne į temą, ir taip aišku). Kaip ir visos kitos šventės, išskyrus gimtadienį. Tačiau per gimtadienį ir taip visi dovanoja gėles, o jums kažkodėl norisi būti tokiems, kaip visi, nors kadaise “taip” buvo ištartas lyg tai būtumėt buvęs tas vienintelis.

Zyzia tos moterys, aš suprantu, bet kaip jūsų nenervuoja? Pabandykit prisiminti šliopkes ir neškit savo gazelei be progos po gėlę bent kartą į ketvirtį. Maistas bus skanesnis, seksas geresnis ir išmėtytos jūsų purvinos kojinės surinktos tyloje.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

 •   Yogi
  2015-07-17 13:38

  Aš visada sulaukiu puokštės kovo 8 - osios proga. :) Turbūt vienintelė proga per kurią visada nuo vyro gaunu gėlių. :D

 •   Ginta
  2018-02-03 10:04

  Dziaukite moterys, kad bet kazkokia proga gaunate geliu, tai daug geriau nei per 11 bendro gyvenimo metu negauti nei vienos geles, jokia proga.
  Paziurejau, kad zmones nevertina tai ka turi, jeigu gauna tik per progas geliu tai jau yra blogai, nes negauna be progos. Pasakytsiu trumpai: jeigu gaunte geliu kad ir progos atveju, jus este tikrai laimingos moterys ir jusu vyrai jus myli ir vertina. Uztenka verkslenti ir daryti problema ant lygios vietos, dziaukites tuo ka turite, nes turite tikrai daug - vyra dovanojanti geles, kad ir su proga.

Rašyk komentarą