BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-06-29 23:49

šeima

Į komentarus

Visada maniau, kad namie turi būti geriausia.

Kai esi vienas, namai yra tavo tvirtovė, tavo užuovėja ir pagrindinė ramybės vieta (na, nebent gyveni  Saulėtekio bendrabutyje). Praleidi tą laiką gerai, blogai ar dar kaip nors, bet juk visada atsipalaiduoji grįžęs namo. Pasibuvęs vienas namuose susirandi antrą pusę. Susituoki. Tada dar geriau. Po to dažniausiai gimsta vaikai ir kažkodėl pas dažną gyvenimas pasunkėja trigubai.

Mano nuomone, vaikai negali būti nei mažieji namų karaliai, nei mažieji direktoriai. Vaikai - tai lygiaverčiai namų gyventojai, kaip tėtis ir mama (kas ten būna dar gyvena, šuo, žuvytės?). Aš privalau jiems garantuoti maistą ir higieną, visa kita turi būti normalūs šeimos narių santykiai: išdykavimas, draugystė, barniai, liūdesys. Nuostabu rytais kartu visiems juoktis, arba prisiglausti, kai staiga pabudus pasidaro labai liūdna (tiesiog gimus vaikams atsiranda daugiau kandidatų prisiglaudimui). Normalu susipykti arba vieni kitus stipriai erzinti. Pradžioj gal sunku priprasti, kad dėmesį reikia padalinti į daugiau dalių. Tačiau mamos širdis pasidaro viedro dydžio. Užteks visiems.

Vaikai pakeičia gyvenimą kardinaliai, tik to kardinalumo tiek pat, kiek eilę metų trankantis po barus staiga susirasti antrą pusę. Tada pamiršti draugus, metams įsikraustai į lovą ir niekas pasaulyje neberūpi. Viskas verčiasi aukštyn kojomis ir dėl to esi tik daug laimingesnis.

Pirmą kartą gyvenimas stipriai pasipildė sutikus A&P tėtį. Antrą - gimus A&P. Kartą, visiems mums vaikštant Pilies gatve, priėjo toks nusmurgęs girtuoklėlis ir sako: „Ponia, jūs labai turtinga”. Aš irgi taip manau - esu labai labai turtinga.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą