BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-12-01 01:22

mano ramūs vaikai

Į komentarus

karts nuo karto išgirstu pastabą ar tai komentarą, kad mano vaikai tikriausiai ypač ramūs, kad aš šitiek džiaugiuosi juos augindama.

šiandien. A&P vakarieniavo. lingavo kojomis savo kėdutėse, sukiojo galvas išgirdę pypsint mašiną, sukiojo galvas niekam nepypsint, stojosi ir įnirtingai bandė iškristi, kišo rankas į burną kartu su koše, purškė į mane burnos turinį ir labai džiaugėsi.

tada P užspringo. ištraukiau iš kėdutės, daužiau per nugarą, kai nepraėjo - paėmiau už kojų ir pakračiau. padėjo. A tuo metu, prabėgus daugiau nei įprastos dvi sekundės be naujo pilno šaukšto burnoj jau cypė, kaukė, rėkė ir visaip kitaip rodė, kad aš nepalaikau valgymo tempo. P pasidėjau ant kelių, daviau atsigert, kad atsigautų po užspringimo. su viena ranka laikiau P buteliuką ir visą jį ant kelių, nes praėjus stresui jam buvo jau visai linksma ir reikėjo sukiotis, su kita kišau košę A dviejų sekundžių intervalu. niekaip nesuprantu ko tas vaikas toks mažas, jeigu tiek valgo.

vakar. aš mėgstu su A&P pažaisti atsigulusi ant grindų. tiksliau - jie labai mėgsta, o aš niekaip negaliu atsispirti, kad jiems patinku. taigi, guliu ant grindų, o A&P bando mano kaukolės stiprumą. staiga A įkiša pirštą man į nosį, jaučiu, kad pasipila kraujas (gerai gerai, galima ir dažniau jiems nagus karpyti, bet ar suprantat, kad nagų karpymas gali būti labai sudėtingas sportas ir koncertinė programa viename?), greitai ištraukusi A kraujuotą pirštą, įkišu savąjį, kad neištepčiau vaikų ir savo naujos bliuskos. tuo metu bandau patraukti P, kuris, pasirodo, įkišęs pirštą į vieną iš mano auskarų, todėl jo šiaip pastumti neišeina. vienos rankos pirštą vis dar laikau savo nosyje, kita ranka bandau išnarplioti P pirštą iš auskaro. tuo metu A sugalvoja pabandyti įkišti savo koją su batu man į burną. išsilaisvinusi nuo A&P nubėgu į vonią, susigrūdu į nosį puskilogramį tualetinio popieriaus ir skubiai grįžtu, nes jie tarpusavyje mušasi.

kasdieną. vis bandau A&P parodyti, kad muzika yra gerai. pavyzdžiui, kai jau vyksta žiaurios tragedijos, nes labai norisi miego ir nuotaika siaubinga, padainuoju kokią lopšinę. paprastai labai, kaip mama medinėj kreivoj trobelėj kad dainuodavo (na gerai, prastas palyginimas). A visai nieko, paprastai reaguoja užmigimu. tuo tarpu P dažniausiai ploja į taktą. A&P tėtis man bando sakyti, kad auga vaikas be galo mandagus ir taip bando užsiminti, kad baigčiau pagaliau šitą koncertą.

kas vakarą. A&P patinka praustis, todėl iki einant miegoti namuose labai linksma. aš nueinu į vonią ir šaukiu: “AAAAAAA&PPPPPP greitai ateikit”, o jie lipdami vienas per kitą, besistumdydami, pakeliui paverkdami, po to pasijuokdami, ropoja pas mane. nusiprausus reikia užsidėti pižamą. niekada negalvojau, kad sugebėsiu viena ranka laikyti dvi rankas ir vieną koją. po to dvi kojas ir vieną ranką. po to prispausti dvi kojas įsikišus į pažastis. norint A&P uždėti pižamas reikia mažų mažiausiai akrobatinių sugebėjimų. na, bet nieko tokio, tik užsegu paskutinę sagą - jie vėl labai džiaugiasi gyvenimu ir bando sulaužyti savo lovas.

apie lovas. kažkurį vakarą, visa šlapia po pižamų aprengimo procedūros netyčia žvilgtelėjau į A lovytės kraštą iš vidinės pusės. o košmaras, visas viršus tiek išgraužtas gabalais, kad man net bloga pasidarė. nueinu prie P lovos pažiūrėt - tas pats. net pagavau save mąstant, kad vieną dieną tikriausiai rasiu kokį saša ar miša išgraužta.

keli įsimintini rytmečiai. prabundu nuo tylos. neramu vienok, auginu du vaikus. atsargiai einu link A&P kambario ir girdžiu, kad nemiega. dar neįėjus pajuntu kvapą lyg artėčiau prie dvidešimties viešųjų tualetų eilutės alaus šventės “tris dienas, tris naktis” metu. vaizdas nustebina. švelniai tariant. A sauskelnės įstrigusios jo pižamoj ties koja, P sauskelnės mėtosi lovoj. ir viskas, viskas….. kas jose buvo sukaupta per naktį…. padengta ant patalynės ir kiekvienos lovos grotelės atskirai. A&P tuo tarpu tūpčioja vienas prieš kitą savo lovose tokiu greičiu, kad aš pamačiusi kiekvieną kartą svarstau kaip fiziškai tai įmanoma.

kai pagalvoji, tikrai - A&P labai ramūs. ypač kai miega.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (3)

 •   Is dzukijos raistu :D
  2010-12-19 00:26

  Oi, negaliu, kaip prisijuokiau, labai smagiai rašote :) O gal ir vynas kaltas, kurio paragavau, atsipūsti po darbo dienos :)
  Na, o aš turiu permąstyti iš naujo, kad mano vienas vaikas yra visiškai ramus… :D :D :D Nors… gal dėl to, kad vienas :)

 • ooooiiii….
  chi chi…
  einu nusibrauksiu juoko ašaras ir snarglius, o tada grįšiu ir dar kartą perskaitysiu - faina, kai skaitant žviegi iš džiaugsmo, o pavydas lietuviškas nejama :D

  oooiii.. :))))

 • Sweet internet site, super style and design, really clean and apply friendly.

Rašyk komentarą