BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-04-13 00:18

kaip aš ėjau į masažą

Į komentarus

Sugalvojau nueiti į masažą.

Kai kurių profesijų atstovų kūnai turi sunkiai pataisomų profesinių žymių. Kaip antai duobkasio rankos niekada nebenusiplaus, taip ir profesijos “nėščia” kūno žymės lieka sunkiai panaikinamos. Ypač juosmens srityje. Ypač ten pasinešiojus dvynius kone metus. Tačiau aš, nusiteikusi visiškai optimistiškai, užsirašiau į juosmens liekninantį masažą. Girdėjau, skausmingas reikalas, bet grožis reikalauja aukų.

Prieš masažą uždėjo man pilvo kaukę, kas savaime man skamba kaip bereikalingas išsidirbinėjimas. Man visokios kūno/ veido kaukės ne ypač patinka dėl to, kad visada palieka vieną pagulėti minimum 20 minučių. Paprastesniam SPA prainformuoja kiek laiko teks gulėt vienai, geresniam pasiklausia ar viskas gerai ir pasiūlo pasnausti. Va šita dalis man ir nepatinka - aš tikrai pasnausčiau, bet iš karto pradedu knarkti taip, kad visas SPA dreba. Būtent dėl šios priežasties negaliu aš ten gulėdama “pasnausti”, elementoriškai gėda. Ogi daugiau ten kaip ir nėra ką veikti, todėl man ir nepatinka. Pabandykit jūs pusvalandį išgulėti ramiai ir žiūrėti į lubas! Dažniausiai tos lubos dar būna keturiais tinko sluoksniais išlygintos ir baltai nudažytos.

Taigi, jeigu jau prisipažinti, istorija iš tiesų apie lubas. Guliu aš viena palikta kabinete su blynu ant pilvo ir žiūriu į lubas. Šį kartą pasisekė, nes lubos tokios kaip senovinės, aptrupėjusios plytos išdėliotos neaiškiu rašteliu ir nudažytos pasteline spalva. Na ką, guliu ir tyrinėju. Žinote, būna taip, kai gerai įsižiūrėjus kur nors įžvelgi kontūrus įvairiausių daiktų. Kartais labai nervindavo gerbėjai, kurie taip bandydavo seilėtis žiūrėdami į debesis, vietoj to, kad užsiimtų kuom nors rimtesniu. Feu. Taigi, bežiūrėdama į tas lubas pamačiau… falą, varpą ar kaip čia kultūringiau užvadintį šitą organą. Apžiūrinėju aš tą falą, gana primityvus, kaip Kamasutroj būna nupiešta. Didžiam mano nustebimui ant falo galo įžiūrėjau veidą. Labai pasirodė panašus į tuos, kur virš Lietuvos nacionalinio dramos teatro įėjimo kabo. Net pasižiūrėjau Google paveikslėliuose grįžusi ar tikrai. Akurat - tas kraštinis, kuris keistokai šypsosi.

Buvau bepradedanti analizuoti kodėl aš visa tai matau ir ką tai turėtų reikšti, kai atėjo masažistė. Pasiteiravo ar gerai pailsėjau. Pasakiau, kad gerai :)

Prasidėjo masažas. Šitaip skaudėjo, kad susikoncentravau iš visų jėgų į tą falą ir žiūrėjau žiūrėjau. Vis save motyvavau, kad grožis reikalauja aukų, o falas man šitoj vietoj visiškai nepadėjo. Kadangi nesu nei smurto, nei skausmo mėgėja toje veikloje, kur dalyvauja ši kūno dalis, tai visą savo įdomumą lubose esantis vaizdas ir prarado. Į masažo pabaigą jau sukandusi dantis bandžiau įsivaizduoti save su tobulu pilvu, tobulu bikiniu, tobulam pliaže.

Vis tik niekaip nesuprantu ir kitiems negaliu paaiškinti kaip galima savo noru darytis tokį skausmingą masažą.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

  • :D man patiko. moki taip idomiai pasakoti, tai tikrai sukele sypsena :D stai, as taip pat esu kazka panasaus patyrusi, tai ne del figuros, o del ligos atliekamos proceduros. jos buvo taip pat nemalonios, ir as i jas ejau tikrai ne savo noru :D taip pat 30min turejau nejudedama guleti,buvo sildoma krutine kazkokia tai nesamone, kai ,atrodo, per kuna laksto skuzdeles ;/ tai tikrai nemalonu. bet man lubos nepadejo. ziurejau i telefona,sekiau kiekviena sekunde, kad tik greiciau nuimtu man ta nesamone nuo kuno :D o masazai… mmm… nera nieko geriau. man jie tikrai nebuvo skausmingi, ne kartelio. na juosmens niekada ir nedare. bet nugaros-sakau,nera nieko geriau. tai taip atpalaiduoja :)

  • Sutinku, aš nugaros masažą dievinu irgi. Išeinu kaip ant sparnų. O iš pilvo jokių sparnų niekas neišaugina, nes pagrindinis tikslas - padaryti tenai duobę gi :D :D

Rašyk komentarą