BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2015-07-11 17:19

Galvok

Į komentarus

Kartoju pati sau karts nuo karto tokią lengvą mantrą: mintis, žodis, veiksmas. Šventa mūsų kasdienės veiklos trijulė, kurios eiliškumo geriau neardyti.
———–
Kiek mes esam kasdienybėj prisipainioję, vajė. Kodėl taip padarei? Nepagalvojau… Kodėl taip pasakei? Nes tuo metu taip maniau. Dabar jau manau kitaip.
Žodis atneša žinią. Žodis atneša ir reakcijas. Pagalvojai ką nors blogo? Galvok iš naujo. Įvilkus į šventą trijulę blogą mintį, viskas baigiasi karais, nusivylimais, liūdesiu ir ašaromis. Pagalvok. Dar kartą ir dar kartą, kol tai bus verta apvilkti žodžiu. Kol žodį bus verta apvilkti veiksmu.
Tiek bereikalingo tarškėjimo aplink. Tiek nesvarbių, neįdomių, tuščių minčių ištransliuojama. Bent pusę apmąstymų laiko paskirk galvojimui iš naujo. Tol, kol bus verta gimti žodžiui. Tol, kol galvojimas taps tyras prieš patį save. Tada sodri mintis taps žodžiu, sodrus žodis taps veiksmu, o sodrūs veiksmai - fantastiškai kokybiškais tavo asmeniniais džiaugsmais.
Veiksmas, sekantis prieš mintį skamba kaip konkreti nesąmonė, ar ne? Tik kasdien tuom kažkodėl užsiima daugybė nusivylusių (gal labiau mažai galvojančių?) žmonių. Bet man nepatinka! Sako jie. Tai nusisuk. Labai gerai daug kartų pagalvok ir nuo tikrai nereikalingų, piktinančių, išbalansuojančių ir netinkamų tau dalykų paprasčiausiai nusisuk. Be daugybės piktų žodžių ir veiksmų. Ir galvok.
Galvojimas nuostabus užsiėmimas.
Pozityvus galvojimas gimdo pačius tikriausius stebuklus.
Koks tas mano vaikas/vyras/bedradarbė/draugas žioplas! Baik! Kol taip galvosi, pildysis didžiausios baimės, pats jas kvieti. Juk pasakei. O prieš tai sugalvojai.
Kalbi ir darai viena, trečia, penkiolikta. Bet… Ką tada tu galvoji? Baisoka įsivaizduoti, kad gal… Nieko?
Galvojau, sugalvojau, nepagalvojau, persigalvojau. Nesistebėk tada, kad aplink toks chaosas. Nes jį organizuoji Tu.
Galvok. Sakyk. Daryk.
O tada užtikrintai mėgaukis.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą